Stomatologia Zachowawcza

ZACZNIJ OD ZAPEWNIENIA SOBIE DOBREJ OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ

Stomatologia dla całej rodziny i dla pacjentów w każdej grupie wiekowej. 

W zakresie stomatologii zachowawczej zapewniamy profesjonalne zabiegi, które nie tylko oparte są na specjalistycznej wiedzy lekarza, ale również stosowaniu odpowiedniego sprzętu (np. Mikroskopu, i zaawansowanej diagnostyki RTG). To z myślą o Was ciągle się rozwijamy, udoskonalamy wyposażenie gabinetu oraz poszerzamy ofertę naszych usług.

Wiemy również, że dla większości z Państwa, wizyta w gabinecie stomatologicznym nie należy do najprzyjemniejszych przeżyć, dlatego też każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Nie tylko rozmawiamy- przede wszystkim staramy się słuchać. Zrozumienie i osiągnięcie celu, z jakim do nas przyszliście, jest naszym priorytetem.

Ból Zęba

Ból zęba może być spowodowany wieloma czynnikami. Aby uniknąć niespodziewanego bólu zęba, zachęcamy do regularnych (co 6 mc) wizyt kontrolnych.

Złamany lub Ukruszony Ząb

Złamanie lub ukruszenie zęba może być wyleczone poprzez jego sklejenie, lub zastosowanie porcelanowych rozwiązań protetycznych.

Ubytki i Próchnica

Wykorzystujemy najnowsze technologie w celu rozpoznania próchnicy w jej wczesnym stadium po to, aby zminimalizować inwazyjność zabiegów i koszty leczenia.

Przebarwienia

Oferujemy kilka rodzajów zabiegów wybielających, aby rozjaśnić zęby i przywrócić uśmiech na twarzy.