• slide1
  • slide2
Filozofia
separator

Stomatologia Rodzinna to miejsce, w którym spełniają się marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu. To miejsce wyjątkowe, tworzone przez ludzi , którzy czerpią radość i satysfakcję ze swojej pracy. Od ponad 35 lat prężnie działamy we wciąż rozwijającej się branży stomatologicznej, podtrzymując rodzinne tradycje. Nasza pasja i zaangażowanie w połączeniu z osiągnięciami najnowszej technologii sprawiają, że Stomatologia Rodzinna jest miejscem, które od wielu lat chętnie odwiedzają pacjenci.


Pragniemy nie tylko leczyć zęby, ale również zmieniać charakter polskiej stomatologii. Myślimy o tym każdego dnia podchodząc do każdego Pacjenta indywidualnie, mając na uwadze to, iż przyszedł do nas człowiek, a nie tylko jego zęby.


Niejednokrotnie widząc obawy u pacjentów przed zabiegiem, nie tylko leczemy, ale również uważnie słuchamy i rozmawiamy. Zrozumienie i osiągnięcie celu z jakim do Nas przyszliście, jest naszym priorytetem.
Będąc naszym pacjentem zrozumiesz, że wizyty u stomatologa to nie jest przykry obowiązek, lecz jest to porostu dbanie o siebie. Widząc efekty naszych działań będziesz czuł satysfakcję. Naszą największą rekomendacją jest nasz profesjonalizm, ukazujący się w uśmiechach setki naszych zadowolonych pacjentów.
Spełnij swoje marzenia ! Pomożemy Ci w tym!


Podejmij z nami współpracę, a my zadbamy o to, żebyś zapomniał o dotychczasowych doświadczeniach i konsekwentnie dążył do osiągnięcia wyznaczonego celu. Zadowolony i usatysfakcjonowany pacjent nadaje sensu naszej pracy i motywuje nas do samodoskonalenia oraz podnoszenia poziomu usług.


Filozofią Stomatologii Rodzinnej jest nie tylko leczenie, ale również edukowanie naszych Pacjentów. Dlatego  odwiedzamy szkoły oraz placówki przedszkolne,  aby przekazać im naszą wiedzę i zarazić naszą pasją.
Dążymy do tego aby dzieci bez obaw i lęku, miło wspominały każdą wizytę. Zdobycie zaufania dziecka jest ogromnym sukcesem. Składa sie na niego komfort, bezpieczeństwo, odpowiednia postawa zespołu stomatologicznego, przyjazna atmosfera oraz szereg materiałów zachęcających malucha do podjęcia leczenia ( np.Kącik Maluszka- miejsce gdzie dziecko może skorzystać z różnego rodzaju malowanek, książeczek, może pooglądać bajki; w gabinecie proponujemy kolorowe plomby oraz nagrody po odbytym zabiegu).
Często mamy do czynienia z mechanizmem polegającym na tym, iż wiele osób  nadal kieruje się stereotypami - lekarza, który kojarzy się z bólem i nieprzyjemną wizytą. Konsekwentnie dążymy do tego, aby każdy pacjent był u nas potraktowany profesjonalnie.


Zajmujemy się Państwem  kompleksowo, nie zapominając, iż każdy wymaga indywidualnego podejścia i realizacji leczenia. Udzielamy rzetelnych informacji co do dotępności lekarza i terminów zaplanowanych wizyt. Poświęcamy Wam całkowitą uwagę, słuchamy Was i staramy się sprostać oczekiwaniom. Zrozumienie potrzeb jest jednym z czynników końcowego sukcesu. Zawsze chętnie udzielamy rad i proponujemy najlepsze z możliwych rozwiązań.


Na dobrego lekarza nie składa się tylko fachowa wiedza, ale również odpowiednie podejście do pacjenta, zrozumienie oraz doświadczenie zebrane na przestrzeni lat, co cechuje naszych lekarzy.
Stomatologia Rodzinna to miejsce odpowiednie dla Ciebie i Twoich bliskich. Stworzone z myślą o osobach ceniących sobie kompleksową opiekę dentystyczną. Ciekawych wiedzy na temat leczenia stomatologicznego i zdrowia swoich zębów, sposobów dbania o uśmiech, czy pragnących poznać nowości wśród usług stomatologicznych.


Wiedząc o Waszych  wymaganich, nie poprzestajemy w staraniach, aby stale utrzymywać wysoki poziom obsługi  i relacji lekarz-pacjent.


Jesteśmy dla Was i dziękujemy za to, że Wy jesteście z nami .
Zapraszamy do Stomatologii Rodzinnej - pozwól nam zadbać o Ciebie i o Twój uśmiech !


Zawalczysz o swój wymarzony uśmiech ? Osiagniesz sukces ?

box1 icoProfesjonalny kontakt
box1 icoPakiety zniżkowe
box1 icoNowoczesne rozwiązania
© 2015 Stomatologia Rodzinna