• slide1
  • slide2
standardy jakości
separator

 

Standardy jakości
Czujesz obawę na myśl o wizycie u dentysty? Pora na zmiany ! Relaksacyjna muzyka, przyjemny zapach, aktualna prasa, dostęp do programów telewizyjnych. Tak , to gabinet  STOMATOLOGI A RODZINNA . Zaskoczymy cię przyjazną atmosferą i profesjonalna obsługą .


Bezbolesność podczas zabiegów.
Ból absolutnie nie jest synonimem naszej pracy ! Nie tylko bardzo delikatnie pracujemy, co jest naszą dewizą , ale również posiadamy znieczulenia odpowiednio dobrane do potrzeb pacjenta. Dzięki temu jesteśmy wstanie wyeliminować ból podczas zabiegu. Porzednie przykre doświadczenia,  u nas pójdą w niepamięć.

 

Komfort, wygoda, bezpieczeńśtwo
Podczas oczekiwania na wizytę, proponujemy Państwu zapoznanie się z aktualna prasą oraz rzucenie okiem na telewizję, którą udostepniamy. Specjalnie dla Was i dla Waszych pociech stworzyliśmy Kącik Maluszka, gdzie dzieci mogą się pobawić i pozytywnie nastawić przed wizytą. Podczas zabiegu proponujemy Państwu relaksująca muzykę, która umili czas podczas zabiegu

 

Przyjazdy dzeciom.
Na naszych najdzielniejszych  pacjentów czeka Kącik Maluszka, gdzie proponujemy obejrzenie bajki, poczytanie książeczek, rysowanie lub zabawę maskotkami. Gabinet  STOMATOLOGIA RODZINNA zaprasza także na pierwszą wizytę adaptacyjną.

 

Profesjonalna i miła obsługa.
Dostępna rejestracja  telefoniczna, internetowa oraz osobista, która usprawnia planowanie terminów wizyt.  Są one potwierdzane  przez nas dzień wcześniej, drogą smsową lub telefoniczną . Przypominamy naszym pacjentom również  o wizytach kontrolnych.


Badania diagnostyczne.
STOMATOLOGIA RODZINNA dysponuje sprzętem  najnowszej technologii , który umożliwia uzyskać w pełni bezpieczną dla pacjenta i precyzyjną diagnostykę. Gabinet został wyposażony w nowoczesny aparat  RTG do wykonywania punktowych zdjęć wewnątrzustnych.

 

Dogodna lokalizacja
Gabinet STOMATOLOGIA RODZINNA mieści się w Mszanie Dolnej na ul. Orkana 19 , z wygodnym dojazdem z całego miasta oraz okolicznych miejscowości.

 

Parking
Dla zmotoryzowanych Klientów  udostępniamy bezpłatny parking przed gabinetem.

 

Forma płatności
Rozliczenie odbywa sie drogą gotówkową. Istnieje również opcja rozłożenia kosztów leczenia na raty – plan do indywidualnego ustalenia z lekarzem .

Zdajemy sobie sprawę, iż przyjazna atmosfera oraz komfort jest ogromnie ważny dla każdgo pacjenta.
Nie poprzestajemy w staraniach, aby stale utrzymywać wysoki poziom obsługi  i relacji lekarz-pacjent.
Przekonaj się, że wizyta u stomatologa może być przyjemna i bezstresowa :)
Zapraszamy do Stomatologia Rodzinna - pozwól nam zadbać o Ciebie i o Twój uśmiech !

box1 icoProfesjonalny kontakt
box1 icoPakiety zniżkowe
box1 icoNowoczesne rozwiązania
© 2015 Stomatologia Rodzinna